Cześć ! Mam na imię Piotr, jestem fotografem.


Mówią, że najtrudniej jest opisać siebie ... Prawda ! Urodziłem się w 1988 roku w uroczym miasteczku jakim jest Jędrzejów. Fotografia zawsze była mi bliska. Od dłuższego czasu jest ze mną codziennie :) Patrząc przez obiektyw aparatu dostrzegam rzeczy, których normalnie nie można zauważyć. Detale, kompozycja, światło, cień to wszystko zaczyna układać się w całość w moim kadrze i pozostaje tylko naciśnięcie spustu migawki ... Uwielbiam ten dźwięk.

Dość o mnie !

" Jeśli chcesz poznać człowieka, popatrz na jego kadry. "